85304AGI-01LFT
Product Categories
Original ICs Component Co Ltd
Contact Now
85304AGI-01LFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 2:5
Type : Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL
Supplier Device Package : 20-TSSOP-EP
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 650 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Output : LVPECL
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 85304A
Description : IC CLK BUFFER 2:5 650MHZ 20TSSOP
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:5 650 MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)