DS4M125D+33
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Programmable Timers and Oscillators
Count : -
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Series : -
Supplier Device Package : 10-LCCC (5x3.2)
Mfr : Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Current - Supply : 74 mA
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 10-LCCC Exposed Pad
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Frequency : 125MHz
Type : Clock Oscillator
Base Product Number : DS4M125
Description : IC OSC CLOCK 125MHZ 10-LCCC
Contact Now
Clock Oscillator IC 125MHz 10-LCCC (5x3.2)